18 lipca 2022

Co zrobić by facet oszalał w łóżku? Poradnik dla kobiet

Każda z kobiet wie, że życie seksualne jest niezwykle ważne w związku. To właśnie relacje cielesne sprawiają, że dwoje partnerów ogromnie się do siebie zbliża i po prostu cieszy wspólnie spędzonym czasem. Niemniej jednak panie zwykle mają do spraw seksualnych nieco inne podejście.

Często są one niepewne siebie, swojego ciała, a co gorsza także i swoich umiejętności, podczas gdy ich partner po prostu cieszy się daną chwilą. Warto w tym momencie zauważyć, że kolejnym problemem może być także i rutyna, która głównie wkrada się do sypialni par z długoletnim stażem.

Wówczas oboje partnerów może nieco stracić ochotę i zainteresowanie zbliżeniami. Jednocześnie to panie zastanawiają się co zrobić, by facet oszalał w łóżku. Ten poradnik, jest więc przeznaczony dla każdej kobiety, która chce rozpalić ogień namiętności w swojej sypialni.

Dlaczego seks w związku jest tak ważny?

Jeśli ktokolwiek się dziwi, że panie zastanawiają się co zrobić, by facet oszalał w łóżku, to powinien natychmiast przestać. Dlaczego? Otóż seks w związku jest głównym czynnikiem budującym fizyczną relację między partnerami, a także budujący pewną więź emocjonalną. Od dzieciństwa mówi się nam, że seks i jakiekolwiek cielesne zbliżenia są przeznaczone dla osób, które się kochają i które czują względem siebie pożądanie. Wobec tego, rola kontaktów seksualnych jest zarezerwowana dla ludzi, których łączą więzi, a następnie dla tych, którzy chcą te więzi ze sobą podtrzymywać. Jednocześnie seks ma wiele innych aspektów. Przede wszystkim można powiedzieć, że:

  • seks jest dowodem na wzajemne zaufanie partnerów względem siebie;
  • seks jest dowodem na miłość i pożądanie;
  • seks jest wyrazem uznania i akceptacji dla swoich ciał;
  • seks spełnia rolę edukacyjną – partnerzy uczą się nawzajem swoich potrzeb, a także uczą się je zaspokajać.

Jak więc widać, partnerzy stale powinni się edukować pod względem seksualnym i powinni również poświęcić czas na to, by móc nauczyć się swoich ciał. Kluczową kwestią jest poznanie tego, co sprawia drugiej osobie przyjemność, a także tego, o czym ona skrycie marzy i fantazjuje.

Co zrobić by facet oszalał w łóżku? – to panie powinni zrobić w pierwszej kolejności!

Co zrobić by facet oszalał w łóżku? To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele kobiet, które od dłuższego czasu pozostające w stałym związku. Nie da się zaprzeczyć temu, że wraz z upływającym czasem, relacje seksualne między partnerami mogą stać się dość monotonne. Nie oznacza to oczywiście, że partnerzy nie czerpią satysfakcji ze zbliżeń.

Niemniej jednak rutyna jest największym wrogiem i zabójstwem dla namiętności i pożądania. Wobec tego co zrobić by facet oszalał w łóżku? Panie w pierwszej kolejności powinny postarać się poznać fantazje i seksualne marzenia partnera. Nie oszukujmy się, ale każdy z nas je posiada. Jak można więc wejść w głąb wyobraźni swojego partnera i dowiedzieć się o nim więcej? Otóż wcale nie trzeba tu szukać zbyt skomplikowanych rozwiązań. Najlepsza okaże się szczera i rzeczowa rozmowa.

Mężczyźni są znani z tego, że jeśli chodzi o uczucia i „delikatne” kwestie, są niezwykle zamknięci i skryci. Jednocześnie ich partnerka jest osobą, której oni bezgranicznie ufają. Wobec tego taka rozmowa może być pierwszym krokiem do tego, by poznać o czym nasz partner marzy, a następnie pozostanie paniom jedynie postarać się te marzenia spełnić.

Co zrobić by facet oszalał w łóżku? – poznajmy sprawdzone sposoby!

Rutyna w sypialni z pewnością nie jest spełnieniem marzeń obojga partnerów. Cisza w tym wypadku jest jednak największym błędem. Wobec tego jeśli panie zastanawiają się, co zrobić by facet oszalał w łóżku, powinny one przejść do zdecydowanych działań. Z pewnością rozbudzenie wyobraźni naszego partnera nie będzie najtrudniejszą misją do spełniania. Poznajmy więc sprawdzone sposoby na to, by nasz mężczyzna oszalał w łóżku!

1. Zadbaj o seksowną bieliznę

Panie z pewnością doskonale zdają sobie sprawę z tego, że mężczyźni są wzrokowcami. Co to oznacza w praktyce? Otóż większość bodźców – także tych, które rozbudzają ich pożądanie – odbierana jest właśnie przez narząd wzroku. Wobec tego panie powinny zadbać o to, by posiadać kilka kompletów seksownej i zmysłowej bielizny.

Zaprezentowanie się w takim uwodzicielskim stroju przed swoim partnerem z pewnością sprawi, że nie będzie on mógł się powstrzymać przed wyraźną reakcją.

Często panie bowiem zapominają o tym, że to właśnie rozbudzenie pożądania w mężczyźnie jest jednocześnie jednym z najlepszych i najskuteczniejszych elementów gry wstępnej, a to z kolei klucz do tego, by nasz mężczyzna dosłownie oszalał w łóżku

2. Nie bój się korzystać z gadżetów

Jeśli panie porozmawiały już ze swoimi partnerami, to z pewnością wiedzą, że praktycznie każdy z nich marzy o roli dominanta. To jest głęboko zakorzenione w męskim instynkcie i zwykle działa na panów w sposób niezwykle podniecający.

Oczywiście jeśli paniom nie przeszkadza rola uległej, wówczas gadżety do sypialni i zabawki erotyczne mogą okazać się świetnym sposobem na to, by nasz partner oszalał w łóżku. Oczywiście pamiętajmy, że na takie zabawy obie strony powinny wyrazić zgodę.

zabawki i gadżety erotyczne sprawią że facet oszaleje w łóżku

3. Daj się ponieść fantazji

Kobiety są niezwykle skomplikowanymi istotami. Często nawet podczas zbliżenia, w ich głowie kłębi się tysiąc myśli. Panie zastanawiają się jak ich ciało prezentuje się w danej pozycji, czy być może nie są one „zbyt głośne”, a może partner zauważył rozstępy – które i tak ma praktycznie każda z kobiet i są całkowicie normalne? Otóż tego typu kwestie nie pozwalają nam cieszyć się ze zbliżenia, a jednocześnie osłabiają nastrój naszego partnera.

Mężczyźni kochają kobiety, które w każdej sytuacji – w szczególności łóżkowej, zachowują pełną pewność siebie i dają się ponieść chwili. Spróbujmy więc odrzucić wszelakie myśli odnośnie naszego wyglądu, ciała, czy umiejętności i po prostu dajmy się ponieść miłosnym uniesieniom. Bądźmy naturalne i pewne siebie, a także skupmy się wyłącznie na przyjemności. Jest to bowiem najlepsza odpowiedź na pytanie co zrobić, by facet oszalał w łóżku.

Powiązane treści