14 grudnia 2022

Poznaj kamerę Xiaomi Mi 360 2K

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na wykorzystaniu w swoich domach i mieszkaniach kamer IP.

To prosty i niedrogi sposób na zwiększenie swojego bezpieczeństwa. Zwłaszcza, jeśli wybierzemy kamerę, której cena nie przekracza 200 złotych. Obawiasz się, że urządzenie takie nie zapewni ci odpowiedniej jakości obrazu? Zupełnie niepotrzebnie. Doskonałym przykładem kamery, która mimo niskiej ceny jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą jakość oraz funkcje jest Xiaomi Mi 360 2K. Poznajmy ją nieco lepiej.

Niewielka kamera 360

Kamera IP Xiaomi Mi 360 2K to niewielkie białe urządzenie, którego wymiary wynoszą 115x78x78 mm. Może być montowana zarówno standardowo, jak i do sufitu. Gwarantuje nagrywanie obrazu pod kątem 180 lub 360 stopni. Jakość obrazu HD oraz funkcja nagrywania na podczerwień zapewnia satysfakcjonujący wyraźny obraz nie tylko przy dobrym oświetleniu ale również w sytuacji gdy światła brakuje oraz w nocy.

Kamera jest prosta, intuicyjna w obsłudze, pozwala na sterowanie za pomocą urządzeń z systemem Android. W każdej chwili możemy się za jej pomocą połączyć się z własnym domem, ponieważ Xiaomi Mi 360 2K posiada również możliwość obsługiwania dwukierunkowych połączeń głosowych.

Najważniejsze cechy Xiaomi Mi 360 2K

W zestawie z kamerą Xiaomi Mi 360 2K znajdziemy kabel USB oraz zestaw do montażu. Urządzenie daje nam 3 możliwości zapisywania lub przesyłania obrazu, wśród których wymienić możemy zapis na kartę SD oraz przesyłanie danych do chmury. Dzięki formatowi zapisu obrazu w  nowej generacji H.265 obraz jest płynny a jednocześnie zajmuje nawet 50 procent mniej na dysku. Kamera pozwala nam na otrzymywanie powiadomień na telefon komórkowy lub smartwatch. To jednak nie wszystko. Urządzenie Xiaomi Mi 360 2K korzysta bowiem ze sztucznej inteligencji oraz nowoczesnych algorytmów dzięki czemu detektor ruchu jest w stanie odrzucić fałszywe alarmy, rozpoznać człowieka i informować nas jedynie w sytuacjach realnego zagrożenia. Słowem, jest to niedroga kamera, która jest w stanie spełnić twoje oczekiwania i zapewnić ci dobrą ochronę na wysokim poziomie.

Powiązane treści