24 kwietnia 2023

Jak się ubrać na wycieczkę za miasto?

W końcu temperatura staje się coraz przyjemniejsza. Cieszy nas to ogromnie, ponieważ z miłą chęcią spędzimy nieco więcej czasu na świeżym powietrzu. Gdy wiosna już na dobre się zadomowi, to pozwalamy sobie na częstsze wycieczki za miasto. Właśnie na takich wypadach chcielibyśmy się skupić. Nie będziemy tym razem proponować idealnych miejsc na takie wyjazdy, a zajmiemy się kwestiami ubioru, który bez dwóch zdań jest istotny. Przejdźmy do konkretów.

Vans w ofercie Answear – rzeczy, które mogą Ci się przydać na wyjeździe

Gdy gdzieś się wybieramy stricte turystycznie, to zależy nam na dwóch aspektach. Z jednej strony chcemy, aby było nam wygodnie i komfortowo, a z drugiej strony zależy nam na tym, aby ładnie się prezentować. W nowych miejscach często robimy zdjęcia i chcielibyśmy na nich dobrze wyglądać. Czy te dwa aspekty można jakoś połączyć? Jak najbardziej tak.

Skończyły się już czasy, w których wygodne ubrania wyglądały bardzo źle. Nie musimy już wybierać pomiędzy estetyką a wygodą. Można to połączyć. Wystarczy, że postawimy na odzież i dodatki markowe, na których nie sposób się zawieść.

Producentem odzieży, który z jednej strony dostarcza nam markowe i modne ubrania, a z drugiej strony bardzo wygodne jest Vans. Nadają się one wręcz idealnie na wyjazdy za miasto. Z dostępem do oferty tej marki nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów. Vans w ofercie Answear jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby dokonać zakupów. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście naprawdę wygodne buty Vans, ale także plecaki turystyczne. Te dwa elementy można określić jako niemal obowiązkowe na turystycznym wyjeździe.

kurtka damska od Answear

Kurtka damska na niepogodę

Na wycieczkach jednodniowych, czy też nieco dłuższych życzylibyśmy sobie przepięknej pogody. Niestety nie zawsze nasze marzenia się spełniają. Czasami trzeba się zmierzyć z niesprzyjającymi warunkami. Nie od dziś mówi się, że nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani ludzie. Coś w tym jest. Jeśli na naszą wycieczkę ubierzemy się właściwie i postaramy się przewidzieć pewne scenariusze, to żadna pogoda nie będzie nam straszna.

Nawet w środku lata może się okazać, że przydatna będzie kurtka damska. Najlepiej postawić na kurtkę przeciwdeszczową. Świetnie sprawdza się tak zwana wiatrówka. Na rynku znajdziemy już kurtki, które można złożyć w malutki pakunek. Gdy nagle przestanie padać, czy też znacznie się ociepli, to może ona wylądować w naszym plecaku, jednocześnie nie zajmując zbyt dużo miejsca. Takie rozwiązania w trasie na pewno się przydadzą i takich właśnie powinniśmy szukać.

Na sam koniec dodajmy, że nie wolno nam zapomnieć o wszelkiego rodzaju zabezpieczeniach. Pamiętajmy, że nawet lekkie wiosenne promienie słońca, mogą się okazać złośliwe. Krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy zawsze się przyda. Nie zapominajmy także o podręcznej apteczce – oby się nam nie przydała.

Wiesz już, co ze sobą zabrać? Możesz planować pierwszą wiosenną wycieczkę poza miasto. Podróże kształcą i pozostawiają niezapomniane wspomnienia. Warto w nie wyruszać.

Artykuł sponsorowany.

Powiązane treści