Jestem Kinga,
Od zawsze lubiłam stawiać sobie sobie ambitne cele, zadawać wiele pytań i doszukiwać się piękna w każdym człowieku. Na kolejnych etapach mojego rozwoju dowiadywałam się o sobie coraz więcej, a wszystkie następujące po sobie doświadczenia życiowe budowały we mnie coraz mocniejsze poczucie własnej wartości i poczucie mojej misji życiowej.
W 2013 roku ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu LifeCoachingu na Collegium Civitas, a następnie wzięłam udział w zaawansowanym rocznym programie rozwoju osobistego „Coach Oddechu” prowadzonego przez Grzegorza Pawłowskiego . Uczestniczyłam także w wielu innych szkoleniach i kursach rozwoju osobistego, pr i marketingu w kraju i za granicą.
Pod koniec 2018 roku zafascynowała mnie idea Minimalizmu i od tamtego momentu staram się żyć zgodnie z tą ideologią, bardziej intencjonalnie, z mniejszym negatywnym wpływem na środowisko naturalne, oraz bez zbędnego balastu rzeczy i myślokształtów. Dedykują swój czas tylko temu, co uważam za istotne i dobre zarówno dla mnie jak i całego społeczeństwa.
Na swojej drodze napotykałam wiele trudności, które budowały i wzmacniały mój charakter. Swoim przykładem chcę zachęcić Ciebie do podjęcia decyzji o świadomym i pełnym radości życiu, gdzie chcieć naprawdę oznacza móc!
Menu