Jesień / zima 2020 / 2021 modowe trendy

folder_openMinimalizm
commentBrak komentarzy
jesień / zima 2020 / 2021 modowe trend
Początek sezonu jesiennego to czas, w którym większość z nas zaczyna rozglądać się za cieplejszymi ubraniami na nadchodzące dni. Oczywiście można okutać się kocem i czekać do wiosny, lub tak jak ja bym wolała, do lata. Albo też spróbować stawić czoła przeciwnościom pogodowym i wyjść do ludzi. Oczywiście w odpowiednim ubraniu, co by nie nabawić się dodatkowo jesiennej chandry i przeziębienia.  Od zawsze z zainteresowaniem śledzę modowe trendy. Z ich gąszczu wybieram to co mi odpowiada. Także w tym sezonie przejrzałam co w trawie piszczy. Sprawdźmy zatem jakie są trendy na sezon  jesień / zima 2020 / 2021.

Od razu zaznaczę, że w moim zestawieniu znajdziesz największej i najbardziej widoczne tendencje, które raczej będą królowały na ulicach w nadchodzącym sezonie.

Kolory ziemi i nude

Choć paleta barw w nadchodzącym sezonie jesień / zima 2020 / 2021 będzie bardzo szeroka, zdecydowanie da się wyróżnić mocny trend oscylujący wokół szeroko rozumianej kolorystyki nude królujący na wybiegach u tak różnorodnych domów mody jak MIU MIU, Alexander McQueen, czy Bulberry. O ile kolory ziemi zwyczajowo kojarza sie z jesienią, o tyle juz subtelne pastelowe beże do tej pory asocjowane były raczej z wiosną. A tu taka niespodzianka, można wyjąć z szafy wiosenny trencz – o ile temperatura na to pozwoli.
Warto pamiętać, że wśród kolorów natury znajduje się także zieleń. W swoich wielu najróżniejszych odcieniach od Khaki, przez gruszkową zieleń proponowaną m,in przez Bottega Veneta aż po ultramarynę. Na wybiegach nie zabrakło także czerwieni, żółci i niebieskiego.

Trendy jesień / zima 2020 /2021:  Krata

Tradycyjny szkocki tartan i nie tylko jak każdej jesieni wraca z wielki przytupem.  W tym sezonie w kratkę nosić będziemy nie tylko koszule, ale także spódnice, chusty, a nawet płaszcze. Wielkość kraty i jej kolorystykę projektanci pozostawiają indywidualnym preferencjom.

Trendy jesień / zima 2020 /2021: Skóra ekologiczna

I look jak to go określa francuski vogue w stylu dominy. Oczywiście tutaj warto kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie każda z nas będzie się czuła dobrze spowita od stóp do głów w ubrania ze skóry syntetycznej. Znajdą się z pewnością Panie czujące się jak ryba w wodzie w dopasowanej ołówkowej spódnicy, spodniach, lub absolutnym basic’u w postaci kurtki motocyklisty z tego materiału.

Trendy jesień / zima 2020 /2021:  Zwierzęce printy

Wszystkie centki, ciapki, zeberki na sweterkach, chustach, płaszczach także pojawiły się na tegorocznych wybiegach. Chociaż trudno mi wyobrazić sobie totallook w tym trendzie, to jednak nie gardzę jedną częścią garderoby właśnie ze zwierzęcym akcentem.

Trendy jesień / zima 2020 /2021:  Kwiaty

Kocham tkaniny w kwiatowe desenie. W moim odczuciu są one dziewczęce, radosne i lekkie. Oczywiście stereotypowo chętniej sięgamy po nie wiosną i latem, gdy cała natura aż krzyczy bogactwem barw. Jednak jak pokazała już nawet moda uliczna w ubiegłym roku i co mamy okazję obserwowac na wybiegach obecnie. Te właśnie sukienki doskonale prezentują się także w trakcie chłodniejszych miesięcy zestawione z grubymi rajstopami, długim kardiganem i botkami.
A teraz pytanie do Ciebie – który z tych trendów jest kompletnie nowy?
Jak się okazuje wszystko to już było. A każda z nas w swojej szafie jest w stanie znaleźć choć jednego reprezentanta każdego z tych trendów. Dlatego zanim pobiegniesz na zakupy do galerii w poczuciu, że nie masz co na siebie włożyć, a przecież słotna jesień tuż tuż…zachęcam Cię do przejrzenia swojej szafy i jeśli to konieczne stworzenia listy realnych zakupów.
I na koniec jeszcze jedno pytanko – jaki jest twój ulubiony trend jesień / zima 2020 -2021
Tags: , , , , , , , ,

Może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu