2021 postanowienia noworoczne – będzie jeszcze lepiej!

folder_openRozwój
commentBrak komentarzy
2021 postanowienia noworoczne
Zbliżający się nowy rok zachęca do przemyśleń i przygotowania listy postanowień noworocznych. Na tyle atrakcyjnych by chciało się je realizować i na tyle prostych, by wymówki nie były w stanie zmotywować mnie do dania sobie spokoju z ich realizacją. 2021 postanowienia noworoczne czas wyznaczyć!

Już na wstępnie pragnę zaznaczyć, że kilka z tegorocznych postanowień będzie kontynuacją dobrych nawyków, które wdrożyłam w 2020 roku. Pojawią się także ich upgrade’y oraz podnoszenie poprzeczki. A ty jak podchodzisz do ustalania postanowień noworocznych? Planujesz sztywne cele , a może tak jak ja raczej elastycznie – więcej na temat mojego sposobu planowania przeczytasz tutaj -> Elastyczne planowanie celów

2021 postanowienia noworoczne MINIMALIZM

Pierwsza kategoria celów dotyczy minimalizmu. W 2021 roku będę jeszcze świadomiej podchodziła do zakupów. Chcę także wykorzystywać na maksa wszystkie posiadania przeze mnie ubrania. Planuję wytrwać w postanowieniu rok bez zakupów do 30 czerwca. A po tej dacie kupować tylko absolutnie niezbędne i ponadczasowe elementy garderoby. Takie podejście pomoże mi uwolnić się od poczucia przeładowania przestrzeni ubraniami,a także ułatwi wybieranie stylizacji. Co przełoży się bezpośrednio na budowanie i wzmacnianie mojego unikatowego stylu.

2021 postanowienia noworoczne OPTYMALIZACJA ZASOBÓW

Ostatnie pół roku, w którym trzymałam się z daleka od zakupów kosmetycznych oraz udział w wyzwaniu denkowania próbek kosmetycznych sprawiły, że w moim mieszkaniu zrobiło się nieco więcej przestrzeni w szafkach łazienkowych. Do końca wyzwania rok bez zakupów, w którym wszak nie kupuje kosmetyków planuję systematycznie denkować kosmetyczne zapasy. A po ich wykończeniu chcę utrzymać zasadę 1 in 1 out. Co przełożyć się ma na poczcie przepływu i flow. Na razie działanie zgodnie z tą zasadą na poziomie otwierania nowych kosmetyków dopiero w momencie skończenia tych aktualnie w użyciu działa świetnie.

2021 postanowienia noworoczne ZDROWIE i URODA

Myślę,. że wdrożona przeze mnie w 2020 roku dieta oraz stosowanie postu przerywanego przyniosły mi na tyle dobre efekty, że chcę pozostać przy nich także w nadchodzącym roku. Ponad to chcę osiągnąć i utrzymać wagę na poziomie maksymalnie 60kg. Poza dietą pomoże mi w tym regularne ćwiczenie jogi 3 razy w tygodniu.
Chcę utrzymać dobry nawyk dwóch maseczek na twarz w tygodniu, a także zadbać jeszcze bardziej o nawilżenie i regenerację włosów.

2021 postanowienia noworoczne BLOG

Zamierzam utrzymać moją aktywność na blogu na dotychczasowym poziomie około 6 nowych wpisów miesięcznie. Liczę też na stopniowe zwiększanie zasięgów bloga na IG do poziomu 1000 obserwatorów.

2021 postanowienia noworoczne ROZWÓJ OSOBISTY

Na najbliższy rok nie mam wyjątkowo żadnych planów dotyczących szkoleń, w których chciałabym wziąć udział. Chcę natomiast utrzymać wyzwanie z ubiegłego roku, czyli 52 książki w roku. Oczywiście tyczy się ono zarówno książek w wersji papierowej jak i audiobooków. Podsumowanie wyzwania 52 książki w 2020 opublikuję w pierwszym tygodniu stycznia.
Tags: , , , , ,

Może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu